چگونه مي توان از بدن خارج شد و در زمان سفر کرد

http://s11.picofile.com/file/8406524634/death_time1.jpg

آيا تابه حال شگفت زده شده ايد که تجربه هاي خارج از جسم واقعي است؟يک مرد ادعا مي کند که چنين چيزي وجود داردو او يک تجربه نزديک به مرگ در پنج سالگي انجام داده است.

تاد آکامزيس مي گويد روح مي تواند بدن را ترک کند و حتي در حالي که زنده هستيد به يک سفر برود و هرکسي مي تواند اين کار را انجام دهد.

کانادايي ، 47 ساله ، ادعا کرده است که از زمان تجربه نزديک به مرگش در پنج سالگي 42 سال است که از تجربه جسمي خارج نشده است.(OBE)  هنوز مشخص نيست  OBE واقعي است يا فقط درک شده است ، اما طبق گفته آقاي Acamesis ، ظاهراً همه ما مي توانيم اين کار را به راحتي انجام دهيم.

آقاي آکامزيس چگونگي انجام اين کار را در بيست و هفتمين سمپوزيوم گلستونبري ، کنفرانس سالانه اختصاص داده شده به ماوراء الطبيعه ، نظريه هاي توطئه ، تفکر جايگزين و فلسفه هاي عصر جديد فاش کرد که در شهر سامرست برگزار شد.آقاي آکامزيس به سمپوزيوم گفت که اکنون کاوش بدن را براي کساني که مايل به تجربه اين پديده هستند ، مي آموزد.

يکي از اعضاي مخاطب از او پرسيد که اين کار چگونه انجام مي شود. اين مرد گفت: من چند بار آن را به طور تصادفي انجام داده ام ، اما تکنيک انجام اين کار به صورت مرحله به مرحله چگونه است؟آقاي آکامزيس گفت: “مانند هر چيز ديگري در زندگي ، بايد درمورد آنچه مي خواهيد انجام دهيد روراست باشيد.

کانادايي ها به نوعي OBE اعتقاد دارند به نام برون فکني نجومي- گفته مي شود جدايي ناخواسته “روح” يا “بدن نجومي” از بدن جسمي است که توانايي سفر در جهان را دارد.

آقاي آکامزيس افزود: “اگر شما مي دانيد که چرا اين کار را انجام مي دهيد و برون فکني نجومي از منظر خود من است با استعاره ها سر و کار داريم و چه چيزي واقعيت را توضيح مي دهد.

“حالت اعتقاد من به سرعت تغيير مي کند. “من ديگر به واقعيت جسمي نگاه نمي کنم. اين فقط خارج از بدن نيست ، بلکه ما آگاهي داريم. “ما در اين واقعيت بسيار بنيادي هستيم ، اما ما صرفاً بدنهاي فيزيکي نيستيم.”

آقاي آکامزيس گفت که او اتفاقاتي از قبيل ترک بدن ، نگاه کردن به عقب و ديدن آن و بارها، ترک بدن و نگاه کردن دوباره به يک مبل خالي را تجربه کرده است ، گويي بدن او از بين رفته است.

وي گفت که از طريق “مشاهده از راه دور” ساختمانها را کاوش کرده است و چيزهايي که بايد در اينجا وجود داشتند و نبودند  و در بعضي موارد چيزهايي که نبايد وجود داشتند و بودند  ظاهر مي شد. او همچنين ادعا کرد که تجربه راه رفتن در ميان ديوارها را دارد.

آقاي آکامزيس توضيح داد که اين ناهنجاري ها به اين دليل است که ما با “واقعيت چند بعدي” سروکار داريم.

وي با اشاره به زماني که جسد وي در آنجا نبود ، گفت: “صدايي گفت خوب است ، بدن شما در سطح ديگري از واقعيت فراتر از واقعيت ما قرار دارد.” OBE اين احساس است که شما در خارج از بدن خود شناور هستيد.برخي از تجربه کنندگان حتي ادعا مي کنند در حالي که OBE را تجربه مي کنند ، بدن خود را از خارج ديده اند.

با اين حال ، ماريا دي وري اهل هلند آزمايشبرون فکني نجومي را فقط براي کنجکاوي انجام داد.

او مي گويد که از “فرهنگ هاي بومي” به واقعيت هاي غير جسمي بينش پيدا کرده است و به مردم پيشنهاد ميکندکه فقط از روي کنجکاوي سعي نکنند “بدن خود را ترک کنند.”وي خطاب به حاضران گفت:دو نوع بدن جسمي و غير جسمي در زمان و مکان وجود دارد و غير جسمي فراتر از زمان و مکان است.وي ادعا کرد که بدن جسمي خود را ترک کرده و پس از آن نيز عرصه زمان و مکان را نيز ترک کرده است.

او گفت: “من از هر دو بيرون رفتم و اين يک تجربه بسيار چشمگير بود. “هدف از انجام آن بايد يک هدف خالص باشد ، اما مي توان ياد گرفت که چگونه از يکي به ديگري تغيير دهيد.

“توصيه مي کنم به دليل کنجکاوي اين کار را نکنيد ، بلکه اين کار را انجام دهيد زيرا شما يک هدف خالص براي خدمت به بهزيستي همه داشته ايد.

“اگر اين فقط کنجکاوي باشد مي تواند در انجام آن خطري ايجاد کند. مي خواهم به شما يک هشدار بدهم.” با اين حال ، آقاي آکامزيس هشدار او را رد کرد و در ادامه اظهار داشت که خواب ديدن نوعيبرون فکني نجومي است. وي گفت: “ما اين کار را هر شب انجام مي دهيم ، بسيار بي خطر است و من مردم را ترغيب به آزمايش مي کنم.”

البته هيچ مدرک علمي براي اثبات وجود روح يا هوشياري جدا از فعاليت مغزي که در يک بدن زنده انساني تجربه شده است وجود ندارد ، يا شخصي که مي تواند يک بدن زنده را ترک کند يا پس از مرگ زنده بماند.ادعاهاي برون فکني نجومي در عرصه هاي ماوراء الطبيعه و شبه علمي است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنياي گرافيک خريد آنلاين دارو از هند - عرضه در ايران ، ايالات متحده ، انگلستا cxcdarman مدير کل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي فروش پروفیل،میلگرد و آهن دنياي مزه ها آموزش طب اسلامي آيت الله تبريزيان کسب و کار آنلاين نوايي shadzi راسیس دارو